Pristatymas

Pristatymo terminai ir laikas
Pirkdami prekę, galite pasirinkti vieną iš trijų prekės pristatymo būdų:
1. Greičiausias būdas gauti prekes - atvykti į UAB “Elgrandas” saloną. Mūsų darbuotojai supakuos ir pagelbės susikrauti Jūsų prekes. Taip pat galėsite plačiau susipažinti su mūsų prekių asortimentu bei gauti profesionalią ir nemokamą konsultaciją.  
2. Prekių pristatymas pagal įmonės grafiką. Pristatymas yra nemokamas pasiekus 121 euro su PVM sumą. Pristatymas visoje Lietuvoje (pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai 20 eurų su PVM + krovinio). Prekės klientams pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18val. Plačiau apie jį sužinosite paskambinę mums telefonu +370 37 330373. 
3. Prekių pristatymas per siuntų tarnybą. Pristatymas yra nemokamas pasiekus 121 euro su PVM sumą. Pristatymas visoje Lietuvoje (pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai 20 eurų su PVM). Pristatymas trunka 1-3 d.d. 

SVARBU!
1. Tuomet, kai prekės pristatomos iš sandėlių užsienyje, pristatymas gali užtrukti nuo 2-14 dienų. 
2. Prekių pagal specialų užsakymą pristatymo terminas derinamas atskirai.
3. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Tikslesnis terminas yra nurodomas kiekvienos prekės kortelėje. Užsakytos prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.
4. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite jų būklę, bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą prekių perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekių išorinės išvaizdos pažeidimus, prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų darbuotojui ar kurjeriui, kuris pristatė Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:
- prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
- prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Jei turite klausimų, visuomet galite mums paskambinti telefonu 8 37 330373 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val., kitu laiku prašome palikti žinutę el. paštu info@elgrandas.lt, o mes su Jumis susisieksime kitą darbo dieną).

Nuolaidos

Gaukite specialias kainas nuolatiniam apsipirkimui


Gaukite geras nuolaidas čia ir dabar

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias
Kaip pirkti?

Iki nemokamo pristatymo liko: 121,00 €

Nemokamas pristatymas!

Iki 5% nuolaidos liko 150,00 €