LED apšvietimas

LED apšvietimas laikomas vienu populiariausiu būdu ekonomiškai ir originaliai apšviesti tiek namų išorę, tiek vidų. Šiuo metu galima pasirinkti įvairaus dydžio ir spalvų LED lempas ir lemputes, kurios suteiks namams daugiau jaukumo ar išskirtinumo. LED lemputės yra pačių įvairiausių formų – vizualiai nesiskiriančias nuo tradicinių lempučių, dekoratyvinio mažo burbulo formos ar žvakės liepsnos formos – todėl jos lengvi įsilieja ir papildo bet kokių namų interjerą. Lempučių formų ir spalvų įvairovė yra tik viena iš daugelio LED apšvietimo populiarumo priežasčių.

Didžiausias LED apšvietimo privalumas – sumažėjusios elektros sąnaudos ir išlaidos. Skaičiuojama, kad 35% visos pastatuose sunaudojamos energijos yra skiriama apšvietimui, tačiau iki 70% šios energijos gali padėti išsaugoti LED apšvietimas. Jungiamas su judesio davikliais, šis apšvietimas leidžia dar labiau sumažinti energijos sąnaudas ir apsirūpinti ekonomiškesniu apšvietimu. Pavyzdžiui, namo kieme galima įmontuoti LED prožektorių su judesio davikliu. Apšvietimas kieme atsiras tuomet, kai į kiemą įžengs žmogus, o vėliau – užges, todėl bus taupoma elektros energija.

LED apšvietimas taip pat gali tapti originaliu apšvietimo sprendimu namuose. Apšvietimui naudojamos LED juostelės gali būti ne tik baltos, bet ir keisti spalvas. Jomis galima apšviesti tik tam tikras interjero detales arba specifines namų vietas. LED apšvietimas puikiai tinka gilioms virtuvinės spintelės ar stalčiams apšviesti, taip pat didelėms drabužių spintoms, knygų lentynoms ar laiptų pakopoms apšviesti.

LED lempos puikiai tinka ir drėgnų vietų apšvietimui, pavyzdžiui vonios kambariui, dušo kabinai ar vonioje esantiems veidrodžiams. Šis apšvietimas taip pat naudojamas norint apšviesti baseinus ar lauko fontanus. Lauke šis apšvietimas gali būti naudojamas ne tik įprastai prožektoriais apšviečiant laiptines, įvažiavimus, gatves ar šaligatvius, bet ir įgyvendinant originalius sprendimus, pavyzdžiui, netradiciškai įmontuojant LED lemputes į šaligatvius ar įtaisant medžiuose.

LED apšvietimas yra ilgaamžis, kadangi LED lemputės neperdega ir yra atsparios dažnam įjungimui ir išjungimui. Todėl šis apšvietimas yra naudojamas tokiose vietose, kuriose yra didelis judėjimas ir dažnai junginėjama šviesa, pavyzdžiui, koridoriuje, tualete, virtuvėje ar spintose.

LED apšvietimas naudingas ir dėl to, kad jį galima lengvai reguliuoti. LED lempose gali būti įmontuojami maitinimo šaltiniai, kurie leidžia keisti šviesos intensyvumą. LED šviestuvų pagalba galima lengvai pakeisti kambario nuotaiką – sukurti romantišką prieblandą ar suteikti daugiau dienos šviesos ir taip padidinti darbingumą.

Nuolaidos

Gaukite specialias kainas nuolatiniam apsipirkimui


Gaukite geras nuolaidas čia ir dabar

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias
Kaip pirkti?

Iki nemokamo pristatymo liko: 121,00 €

Nemokamas pristatymas!

Iki 5% nuolaidos liko 150,00 €