Apie mus

ELGRANDAS - gali Jums pasiūlyti bene plačiausią elektrotechnikos prekių asortimentą Lietuvoje. Mes visada stengiamės būti kuo arčiau klientų. Kiekvienais veiklos metais ženkliai augame, užmezgame bendradarbiavimo santykius su naujais gamintojais ir partneriais. Turime bene pačią didžiausią elektros prekių internetinę parduotuvę Lietuvoje.

Misija. Kokybiškos prekės už protingą kainą ir profesionalūs sprendimai išrankiausiam klientui.

Vizija. Patikima, stabili ir sėkminga įmonė, kuria pasitiki darbuotojai, tiekėjai ir klientai.

Vertybės:

  • Komandinis komunikabilumas
  • Profesionalumas
  • Efektyvumas
  • Novatoriškumas
  • Verslumas

 

ELGRANDAS veikla tai:

  • didmeninė ir mažmeninė prekyba elektros prekėmis - mūsų asortimentą sudaro kabeliai ir jų priedai, elektros instaliacijos prekės, šviestuvai, lempos, jungikliai, automatika, matavimo prietaisai, žaibosaugos elementai ir daug kitų, Jums reikalingų, prekių. 
  • profesionalios konsultacijos - kvalifikuota komanda padeda išsirinkti individualius poreikius atitinkančias prekes ir konsultuoja visais montavimo ir eksploatavimo klausimais. Turite klausimų susijusių su elektros instaliacija? Nežinote, kokį šviestuvą ar lempą pasirinkti? Drąsiai kreipkitės, patarsime!
  • logistikos paslaugos - įmonės automobilių parkas užtikrina lankstumą pristatant prekes visoje šalyje.

Didžioji prekių dalis - tiesiai iš gamintojų, tad klientams galime pasiūlyti itin patrauklias kainas. Nuolat stebime prekių judėjimą tiek savo lentynose, tiek rinkoje. Reguliariai pateikiame naujus specialius pasiūlymus, įvairias akcijas, reklamuojame prekes žiniasklaidoje, vykdome seminarus. 

Mūsų tikslas - tiekti tik kokybiškas prekes ir profesionalias paslaugas. Siekiame tapti vieni geriausių savo srities specialistų, siūlydami klientams pilną prekių paketą, palankias atsiskaitymo sąlygas ir lanksčius terminus. 

Esame pasirengę iššūkiams, greitai ir lanksčiai prisitaikome prie rinkos pokyčių. Susidūrę su nesklandumais, juos sprendžiame protingai, kruopščiai ir operatyviai. Aktyviai ieškome naujų idėjų ir geriausių sprendimų jas įgyvendinant. Siekiame, kad mūsų bendrovė taptų rinkos lydere, kuri skatina sveiką konkurenciją bei kelia prekių ir paslaugų tiekimo kokybės standartus.

Nuolatinis rūpinimasis klientais, darbuotojais ir aplinka – mūsų prioritetai.
ELGRANDAS komanda

Nuolaidos

Gaukite specialias kainas nuolatiniam apsipirkimui


Gaukite geras nuolaidas čia ir dabar

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias
Kaip pirkti?

Iki nemokamo pristatymo liko: 121,00 €

Nemokamas pristatymas!

Iki 5% nuolaidos liko 150,00 €